wszystkie wpisy

NIESAMOWITE WIDOWISKO „ON BROADWAY”. KRAKÓW I KATOWICE !

Na scenie NOSPR wystąpią
Karen Edwards, Natasza Urbańska, Mark Preston, Janusz Józefowicz oraz balet i orkiestra. W programie największe przeboje amerykańskiej muzyki rozrywkowej.

Wokalistka i pianistka Karen Edwards jest dobrze znana polskim słuchaczom ze współpracy z Jarkiem Śmietaną oraz z dużych produkcji symfoniczno-chóralnych muzyki gospel. Wielokrotnie nominowana do Nagrody Grammy współpracowała m. in. z Princem, Stevie Wonderem i Tony’m Bennettem. Ze swoim międzynarodowym zespołem zaśpiewa przeboje Prince’a, Burta Bacharacha, Georga Gershwina i Stevie Wondera.
Natasza Urbańska to niezwykle popularna, wszechstronna wokalistka, tancerka i aktorka znana z telewizji i teatru gdzie obok występów w polskich musicalach i współpracy z Teatrem Buffo często wykonuje hity muzyki amerykańskiej. Zaprezentuje program razem z grupą taneczną oraz w duecie z Januszem Józefowiczem.
Szczególnym gościem programu będzie amerykański wokalista Mark Preston przybywający wprost z Las Vegas, gdzie od lat jest jedną z gwiazd tamtejszej estrady. Preston był członkiem znanej amerykańskiej grupy The Lettermen, z którą nagrywał wiele płyt nominowanych do Nagrody Grammy, a w Polsce zaśpiewa sławne przeboje broadwayowskiej, jak m. in. My Way, Sway, Shadow Of Your Smile, Fever, Sweet Caroline, Venus.
Reżyserem koncertu, który również zaśpiewa w duecie z Natasza Urbańską będzie Janusz Józefowicz – najbardziej ceniony i rozpoznawalny polski twórca i reżyser musicalowy. Jego słynne „Metro” przez 20 lat było z sukcesem wystawiane w Polsce i na całym świecie. Każdy spektakl muzyczny Józefowicza to gwarancja najwyższej klasy rozrywki i zabawy.

Artystom będzie towarzyszyć grupa taneczna i kameralna orkiestra symfoniczna.